10 روش جذب مسافر بیشتر برای ویلا - قسمت اول

پروسه انتخاب یک محل مناسب برای اقامت در مسافرت با وجود تعداد زیادی گزینه برای انتخاب تا حدودی غافلگیر کننده است.

ادمین سفرپین
ادمین سفرپین
میزبانی | دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ @ ۱۱:۱۹
96

پروسه انتخاب یک محل مناسب برای اقامت در مسافرت با وجود تعداد زیادی گزینه برای انتخاب تا حدودی غافلگیر کننده است. با وجود لیست طولانی از ویلاها، سوئیت ها و مکان های پیشنهاد شده برای اقامت، چگونه می توانید ویلای خود را در میان گزینه های دیگر برجسته و خاص جلوه دهید؟

به مسافران نشان دهید که چگونه در ویلای شما اقامت خواهند داشت

مردم با تصور این که اقامت در ویلا یا سوئیت شما تا چه حد رضایت بخش خواهد بود مشکل دارند، پس بهتر است امکانات ویلای خود را به آن ها نشان دهید.

طراحی شخصی به جای استفاده از لوازم شخصی

تفاوت زیادی بین طراحی شخصی محیط با پر کردن فضا با لوازم شخصی وجود دارد. اگر فضای مورد نظر برای مسافران در نظر گرفته شده، تعدادی قاب عکس از شما و خانواده تان می تواند احساس راحتی را در مهمان ها از بین ببرد، بنابراین بهتر است تا عکس ها و لوازم هنری را جایگزین لوازم شخصی خود کنید.

در ورود را با رنگ های غیر معمول رنگ کنید

این کار نشان می دهد که شما به اندازه کافی به ویلا یا خانه خود اهمیت می دهید. رنگ کردن در ورودی با رنگی جذاب و غیر معمول می تواند ویلای شما را از دیگر ویلاهای مشابه متمایز کند.

جذب مسافر برای ویلا

دکوراسیون حمام را مانند حمام یک هتل طراحی کنید.

یک حمام تمیز با طراحی مناسب برای هر کسی جذاب است و این چیزی است که هتل ها به خوبی به آن پی برده اند. مطمئن شوید که هیچ چیز اضافی به جز لوازم حمام، آن هم به صورت بسته بندی شده در فضای حمام رها نشده باشد. حوله ها را به صورت تا شده داخل سبد قرار دهید و برای زیباتر شدن فضای حمام از چند گل زیبا در گلدان استفاده کنید.

از یک آینه بزرگ استفاده کنید.

استفاده از آینه بزرگ فضای اتاق را بزرگتر از چیزی که هست نشان می دهد و برای هر اتاقی مناسب است. قرار دادن آینه کنار پنجره به افزایش نور اتاق کمک می کند و خود مانند یک پنجره عمل می کند.