10 روش جذب مسافر بیشتر برای ویلا - قسمت دوم

همانطور که در قسمت اول این مقاله اشاره شد، با وجود تعداد زیادی ویلا، سوئیت و ... انتخاب یک گزینه از میان گزینه های موجود کار ساده ای نیست.

ادمین سفرپین
ادمین سفرپین
میزبانی | دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ @ ۱۱:۲۳
123

همانطور که در قسمت اول این مقاله اشاره شد، با وجود تعداد زیادی ویلا، سوئیت و ... انتخاب یک گزینه از میان گزینه های موجود کار ساده ای نیست. اما روش هایی وجود دارد که به شما کمک می کند تا ویلا یا سوئیت خود را در میان لیست ویلاهای موجود، خاص و برجسته جلوه دهید و با این کار باعث افزایش جذب مسافران شوید.

  1. در عکس های ویلا از آیتم های عجیب استفاده کنید.

مسافران برای انتخاب محل اقامت با تعداد زیادی اقامتگاه مواجه می شوند، پس استفاده از موارد جذاب برای نشان دادن ویلا، می تواند کلید برتری شما نسبت به دیگران باشد. استفاده از عکس های عجیب و بامزه برای نشان دادن ویلا می تواند در بهتر دیده شدن ویلای شما تاثیرگذار باشد.

  1. محلی برای نشستن در اتاق خواب ایجاد کنید.

کمی غیر معمول به نظر می رسد در اتاق از مبلمان استفاده کنید اما اگر فضای اضافی در اتاق وجود دارد، استفاده از یک یا دو صندلی و یک میز کوچک برای گوشه اتاق ایده مناسبی است. این کار باعث می شود که اتاق بزرگ تر از آن چیزی که هست دیده شود.

  1. طراحی دکوراسیون با گل ها

هیچکس نمی خواهد تا در خانه ای بدون دکوراسیون اقامت داشته باشد. استفاده از گل ها برای دکوراسیون خانه، ظاهری زیبا و دوست داشتی به اتاق ها می دهد.

10 روش جذب مسافر بیشتر برای ویلا ( قسمت اول )

جذب مسافر برای ویلا

  1. استفاده از نور محیط

نور محیط به مهمان ها کمک می کند تا حس واقعی ویلای شما را درک کنند. اگر ویلای شما نور زیادی دریافت می کند، بهتر است فرصت را از دست ندهید، از نور طبیعی استفاده کنید و از اتاق ها عکس بگیرید. استفاده از نور مصنوعی برای عکس گرفتن در شب نیز به بهبود نمای ویلای شما کمک می کند.

  1. حیاط را فراموش نکنید.

قبل از عکس گرفتن از حیاط، مطمئن شوید که دکوراسیون حیاط برای عکس گرفتن مناسب است. اگر ممکن است با استفاده از دو صندلی و یک میز کوچک مکانی برای نشستن تعبیه کنید. استفاده از گل و گیاه نیز روشی است که می تواند باعث ایجاد حس تازگی و جذابیت شود.

مطلب لوازم ضروری سفر را بخوانید.