9 مورد از مهمترین کارهای روز اول سفر - قسمت اول

24 ساعت اول از زمانی که چمدان های خود را در مقصد روی زمین می گذارید می تواند بسیار هیجان انگیز یا دلسرد کننده باشد.

ادمین سفرپین
ادمین سفرپین
سفر | چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ @ ۲۱:۰۹
47

24 ساعت اول از زمانی که چمدان های خود را در مقصد روی زمین می گذارید می تواند بسیار هیجان انگیز یا دلسرد کننده باشد. داشتن یک برنامه مناسب برای انجام کارها و پیشروی طبق برنامه می تواند به شما در داشتن تجربه ای خوب و جذاب کمک کند. در این مطلب 9 مورد از مهمترین کارهایی که باید در اولین روز سفر خود انجام دهید را بررسی خواهیم کرد.

 

برای اولین وعده غذایی در مقصد برنامه ریزی کنید.

 

غذاخوردن یکی از اولین کارهایی است که مسافران پس از رسیدن به مقصد انجام می دهند. بسیاری از مسافران پس از رسیدن به مقصد اولین غذایی که در دسترس باشد را انتخاب می کنند، در حالی که تعداد زیادی سایت و اپلیکیشن وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها غذای مورد نظر خود را سفارش دهید. اگر نمی خواهید از این روش استفاده کنید بهتر است قبل از رسیدن به مقصد چند رستوران نزدیک و مناسب را در نظر داشته باشید چون زمان رسیدن به مقصد با وجود خستگی، طی کردن مسافتی زیاد برای رسیدن به یک رستوران منطقی به نظر نمی رسد.

ساعت خود را با ساعت مقصد تنظیم کنید.

 

در مسافرت هایی که بین مبدا و مقصد اختلاف ساعت وجود دارد بهتر است مقاومت را کنار بگذارید و ساعت و کارهای روزمره خود را با ساعت مقصد هماهنگ کنید. هماهنگ کردن وعده های غذایی و عادت های روزمره با ساعت مقصد یکی از مهمترین کارهایی است که در روز اول سفر باید انجام دهید.

نکات مهم در روز اول مسافرت

از فضای بیرون استفاده کنید.

 

زمانی که وارد یک شهر جدید می شوید با نور متفاوت، هوای متفاوت و احساس متفاوت از قدم زدن در خیابان ها مواجه می شوید. بعد از گذراندن زمانی طولانی در فرودگاه، هواپیما، تاکسی و یا پارکینگ، از محل اقامت خود خارج شوید و از فضای بیرون استفاده کنید. قدم زدن در اولین روز از سفر علاوه بر عوض کردن حال و هوای شما، می تواند به تنظیم بدن با ساعت مقصد کمک کند.

 

نیاز به استفاده از کافئین را در خود کنترل کنید.

 

درصد زیادی از ما به نوعی به استفاده از کافئین عادت داریم. استفاده خارج از کنترل از مواد دارای کافئین با تحت تاثیر قرار دادن ساعت بیولوژیکی بدن می تواند شرایط نامناسبی برای شما به وجود بیاورد. اگر در روزهای اول سفر خود این مسئله را حل نکنید و مصرف کافئین را مدیریت نکنید، ممکن است مجبور باشید تا پایان سفر با مشکلات به وجود آمده به دلیل مصرف کافئین درگیر شوید. بهترین کار برای جلوگیری از این اتفاق این است که مصرف قهوه و غذاهای دارای کافئین را در روز اول سفر فراموش کنید.