درباره ما

درباره ما

اگر به دنبال یک راهکار آسان برای رزرو یک اقامتگاه خوب با قیمت منصفانه و بدون واسطه هستید سفرپین را از دست ندهید. با سفرپین می توانید طول سفر را از قبل برنامه ریزی کرده و با آرامش خیال از سفر با عزیزانتان لذت ببرید.

هیچ فرقی نمی کند که سفر شما تفریحی باشد یا سازمانی، زیارتی باشد یا اکوتور یا هر مدلی دیگر از سفر. به هر حال شما به اقامتگاهی در طول سفر نیاز دارید که هم قیمت منصفانه ای داشته باشد و هم از امکانات مطلوبی بهره مند باشد، هم موقعیت جغرافیایی خوبی داشته باشد و هم دیگران قبل از شما خدمات آن را تایید کرده باشند. شما می توانید با سفرپین به اطلاعات هزاران اقامتگاه از ویلا، آپارتمان، سوئیت، بوم گردی گرفته تا هتل، هتل آپارتمان، متل، مهمان پذیر، خانه روستایی، خانه تاریخی، اکوکمپ، زائرسرا دسترسی داشته باشید. امکانات آنها را با یکدیگر مقایسه نموده و بهترین انتخاب را انجام دهید.

جمع کوچک ولی پرکار همکاران سفرپین تمام همت خود را برای ارائه خدمات مطلوب به شما بکار گرفته است. خدمتگزاران شما در سفرپین سعی دارند با استفاده از دانش فنی روز و تلفیق آن با خلاقیت و نوآوری در ارایه خدمات در تمامی مراحل سفر همراه شما باشند. سفرپین از نقطه آغاز سفر تا نقطه پایان آن همیار شماست.

سفرپین برای نیل به اهداف بلند خود، بهره گیری از دانش و تجربه و خلاقیت جوانان ایرانی را سرلوحه حرکت خود به سوی موفقیت و ارایه خدمات مطلوب تر و کامل تر قرار داده است. ما آرزو داریم که به بزرگترین مرجع خدمات گردشگری ایران بدل شویم و نام ما یادآور خاطره ای خوش برای همه کاربران سفرپین باشد.