راهنمای ثبت آگهی

راهنمای ثبت آگهی

درج آگهی در سفرپین به سه روش امکان پذیر می باشد:

   پلن برنزی رایگان

   پلن نقره ای درج آگهی غیر رایگان با امکانات ویژه

   پلن طلایی آگهی اجاره اقامتگاه توسط سفرپین

 

پلن رایگان

در این پلن هر فرد می تواند به ازای یک شماره تلفن همراه ده آگهی رایگان درج نماید. در این روش آگهی به مدت یک ماه در سایت به نمایش درخواهد آمد و پیش از انقضا آگهی، مهلت تمدید از طریق ایمیل و اطلاعیه در سایت اطلاع رسانی خواهد شد. در این مرحله آگهی دهنده می تواند یا همچنان آگهی را تا یک ماه دیگر به صورت رایگان تمدید نماید و یا اینکه جهت بهره مندی از امکانات گسترده سایت، آگهی خود را به پلن های دیگر ارتقاء دهد.

روش درج آگهی رایگان:

شما می توانید در هر قسمت از سایت با انتخاب گزینه افزودن آگهی مراحل ثبت نام خود را تکمیل نموده و سپس درخواست آگهی رایگان خود را ثبت نمایید. در این مرحله به نکات ذیل توجه نمایید:

-  برا ی تکمیل فرآیند ثبت نام، تمامی بخش های ضروری ستاره دار (*) را کامل کنید.

-  قبل از ثبت نام یک عکس واضح از خود با رعایت ضوابط قانونی و عرفی کشور تهیه نمایید.

-  در صورت عدم تایید تصویر توسط مدیر سایت مراتب جهت اقدام اطلاع رسانی خواهد شد.

-  امکان دسترسی به شماره نلفن همراه درج شده جهت دریافت پیامک حاوی کد تایید را داشته باشید.

-  برای انتخاب یک گذرواژه امن، از ترکیب حروف بزرگ و کوچک انگلیسی و اعداد و کاراکتر استفاده نمایید.

-  حداقل تعداد کاراکتر مورد قبول برای گذر واژه 6 کاراکتر می باشد.

-  شناسه کاربری جهت ورود، شماره تلفن همراه یا ایمیل درج شده در اطلاعات کاربری می باشد.

پس از تایید ثبت نام با شناسه کاربری و گذرواژه خود وارد پنل کاربری شده و می توانید در این قسمت آگهی خود را ثبت یا مدیریت نمایید.

در این مرحله لازم است از قبل تعدادی تصویر مناسب و باکیفیت از اقامتگاه خود با مشخصات ذیل تهیه نمایید:

-  عکس ها در شرایط نور روز گرفته شده باشند.

-  تصاویر به صورت افقی عکاسی شود.

-  نسبت طول به ارتفاع در تصاویر رعایت گردد.

-  تصاویر جهت بارگذاری در سایت حتما با پسوند .JPG باشد.

-  شما می توانید از عکس های گرفته شده با موبایل با کیفیت قابل قبول نیز استفاده نمایید.

رعایت نکات ذیل در هنگام ثبت آگهی ضروری است:

-  در انتخاب لوکیشن بر روی نقشه گوگل دقت شود تا مکان به صورت دقیق انتخاب شود.

-  درج آدرس به صورت کامل ( استان، شهر، روستا در صورت لزوم، محله در صورت لزوم، خیابان، کوچه، پلاک، طبقه و واحد) ضروری است.

-  شماره تلفن های ثابت با ذکر کد شهر درج شود.

 

پلن نقره ای

در این پلن شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر و نمایش آگهی در بهترین نقاط وب سایت پلن نقره ای (پرداخت هزینه) را انتخاب نمایید. در این حالت محدودیتی برای درج آگهی با یک شماره تلفن همراه وجود ندارد. ضمن آنکه آگهی در این پلن پیش از آگهی های رایگان و بر اساس تاریخ درج نمایش داده می شود. این آگهی ها با آیکون نقره ای نسبت به سایر آگهی ها متمایز شده است. شما برای درج آگهی اقامتگاه خود اعم از ویلا، سوئیت، آپارتمان، بوم گردی، هتل، هتل آپارتمان، متل، مهمانپذیر، خانه روستایی، خانه تاریخی، اکوکمپ و زائرسرا می توانید پس از طی مراحل ثبت اطلاعات اقامتگاه با پرداخت صورتحساب صادر شده توسط سیستم و از طریق درگاه بانکی آگهی خود را در معرض نمایش به مسافران قرار دهید.

پلن طلایی

این پلن دو منظوره جهت میزبانانی درنظر گرفته شده که تمایل دارند سفرپین اقدام به رزرو و اجاره اقامتگاه آنان نمایند. در این حالت آگهی با نشانگر ویژه طلایی متمایز شده و نمایش آگهی فوق بر سایر پلن ها تقدم خواهد داشت. درج این آگهی ها به صورت رایگان بوده و لازم است میزبانان پس از درج اطلاعات اقامتگاه مفاد قرارداد همکاری با سفرپین را مطالعه و آنرا تایید نمایند تا اقامتگاه آنان با مشارکت سفرپین به میهمانان اجاره داده شود. در این حالت مبلغ 3 درصد از کل مبلغ واریزی مهمان به عنوان کارمزد به سفرپین تعلق می گیرد.

آگهی پلن طلایی در بهترین نقاط وب سایت نمایش داده شده و امکاناتی نظیر درج ویدئوی اقامتگاه، تصویر پانوراما (سراسر نما)، درج 15 تصویر از اقامتگاه، درج امتیاز توسط کاربران به اقامتگاه، درج دیدگاه کاربران و امکان پاسخ به دیدگاه مطرح شده توسط میزبان، پیشنهاد به عنوان اقامتگاه مشابه متناسب با جستجوی کاربران، نمایش تقویم روزهای قابل رزرو به کاربر و ... را دارا می باشد.