ثبت نام





در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟ ورود

همه چیز در کنترل شماست!

با سفرپین قیمت ها، قوانین اقامتگاه و نحوه ارتباط با مهمانان در کنترل شماست. در اینجا شما می توانید هرآنچه که دوست دارید را از پیش به آگاهی مسافران برسانید.

چرایی میزبانی در سفرپین؟

مهم نیست که چه نوع خانه یا اتاقی برای به اشتراک گذاشتن دارید. سفرپین امکانی است منحصر به فرد که اقامتگاه شما را به آسانی و با امنیت کامل برای کسب درآمد به میلیون ها مسافر معرفی می کند.

ما همیشه در کنار شما هستیم!

سفرپین جامعه مجازی میزبان باتجربه است که ابزار های بی نظیری همچون راهنما و خدمات سفر، پشتیبانی 24/7، راهنمای مهمان نوازی و اشتراک گذاری ایده ها را برای موفقیت بیشتر ارائه می دهد.
چگونه یک میزبان سفرپین باشید
ثبت نام در سفرپین به صورت رایگان می باشد. شما می توانید با هر شماره تلفن همراه یک آگهی رایگان ثبت کنید. در مورد اقامتگاه خود توضیح دهید. تعداد مهمانانی که می توانید میزبان باشید را بنویسید و سپس عکس ها و جزئیات را اضافه کنید.
سفرپین نماد امنیت و آرامش خاطر
کلیه مسافران و میزبانان موظفند یک عکس نمایه به سفر پین ارسال نمایند. همچنین مهمان و میزبان می بایست تصویر کارت ملی خود را برای بررسی نزد سفر پین به اشتراک بگذارند. بدیهی است هر یک از طرفین مسئول نقض قوانین و مقررات خواهد بود.
ارتباط آسان
شما می توانید قبل از رسیدن مهمانان از طریق پلتفرم ما، با آنها در ارتباط باشید و به آنها خوش آمد بگوئید. شما با اطلاع از زمان ورود مسافران فرصت خواهید داشت تا نسبت به نظافت اقامتگاه و فراهم نمودن خدمات رفاهی اقدام نمایید.
خدمات ویژه
در صورتیکه بخواهید از خدمات ویژه سفرپین استفاده نمایید می توانید با پرداخت مبلغی ناچیز و ثبت آگهی ویژه در بهترین نقاط سفرپین آگهی خود را نمایش دهید. همچنین اگر بخواهید سفرپین اقامتگاه شما را اجاره دهد و از خدمات منحصر به فرد این سرویس استفاده نمایید می توانید با ثبت درخواست اجاره اقامتگاه توسط سفرپین بدون ارتباط با مسافر به صورت کاملا امن اقامتگاه خود را اجاره دهید.
امنیت در پرداخت
شما با استفاده از عضویت ویژه و استفاده از سیستم پرداخت امن سفرپین می توانید برای روزها و ماههای آینده نیز اقامتگاه خود را از پیش اجاره داده و هزینه آن را از دریافت نمایید. با این سرویس مهمان ومیزبان هر دو با آرامش خاطر با یکدیگر ارتباط گرفته و از بابت رزرو اقامتگاه در تاریخ معینی مطمئن خواهند بود. مبلغ دریافت شده از مسافر با کسر 3% هزینه سفرپین به حساب میزبان واریز خواهد شد.